Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky
Čo získaš kúpou bicykla u nás?

Kúpiť bicykel v Bikesporte sa oplatí!    Okrem špičkového bicykla či elektrobicykla od svetovej značky Merida s 2-ročnou zárukou navyše získaš: okamžitú 10% zľavu na diely, doplnky či oblečenie prvý (garančný) servis bicykla ZADARMO doživotnú 20% zľavu...

viac
Merida 2023 - novinky a objednávky

S pomaly sa končiacim rokom 2022 je načase pospomínať na všetky krásne zážitky na bicykli, poučiť sa z pádov a stanoviť si nové ciele do budúceho roku. Možno práve nový...

viac

Dodanie tovaru

Úvod Všetko o nákupeDodanie tovaru

Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty (balík na adresu, expres kuriér na adresu), kuriérskou službou, alebo si ho môžete osobne prevziať na našej prevádzke počas pracovnej doby.


Bicykle a elektrobicykle značky Merida nie je možné poslať poštou ani kuriérom. Je možný len osobný odber alebo vopred dohodnutý rozvoz. Cena za rozvoz je účtovaná nasledovne:


pri objednávke do 2 000 EUR:

 

     - Nová Dubnica a okolie: zadarmo

     - TN, ZA, TT, NR, BA, BB kraj: 25 EUR

     - KE, PO kraj: 50 EUR

     - zahraničie: dohodou

 

pri objednávke nad 2 000 EUR:

 

     - Slovensko: zadarmo

     - zahraničie do 250km: zadarmo 

     - zahraničie nad 250km: dohodou

 

V prípade odosielania bude tovar doručený na adresu, ktorá bola uvedená v objednávke. Zákazník je povinný uhradiť tovar v hotovosti/kartou pri preberaní tovaru zaslaného na dobierku. V prípade ak doručovateľ nezastihne zákazníka, bude ho telefonicky alebo písomne kontaktovať a oznámi miesto a čas prevzatia tovaru.


Tovar, ktorého dostupnosť je udávaná skladom, si môžete spravidla osobne vyzdvihnúť alebo bude expedovaný do 2 pracovných dní po spracovaní Vašej objednávky.


Dodaciu lehotu tovaru, ktorý momentálne nie je dostupný Vám oznámime pri spracovaní objednávky. Dodacie lehoty sa štandardne pohybujú v rozmedzí 3-30 pracovných dní, v závislosti od druhu objednaného tovaru a jeho dostupnosti u výrobcu alebo distribútora.

Copyright 2022 - 2023 © Bikesport