Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky
Merida 2023 - novinky a objednávky

S pomaly sa končiacim rokom 2022 je načase pospomínať na všetky krásne zážitky na bicykli, poučiť sa z pádov a stanoviť si nové ciele do budúceho roku. Možno práve nový...

viac
Tipy na vianočné darčeky pre každého

  Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ ešte stále nemáš všetky darčeky, máme pre teba zopár tipov. Či už hľadáš darček pre príbuzného, cyklistického parťáka alebo malého bikera, ponúkame niekoľko darčekov,...

viac

Dodanie tovaru

Úvod Všetko o nákupeDodanie tovaru

Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty (balík na adresu, expres kuriér na adresu), kuriérskou službou, alebo si ho môžete osobne prevziať na našej prevádzke počas pracovnej doby.


Bicykle a elektrobicykle nie je možné poslať poštou ani kuriérom. Je možný len osobný odber alebo vopred dohodnutý rozvoz.


V prípade odosielania bude tovar doručený na adresu, ktorá bola uvedená v objednávke. Zákazník je povinný uhradiť tovar v hotovosti/kartou pri preberaní tovaru zaslaného na dobierku. V prípade ak doručovateľ nezastihne zákazníka, bude ho telefonicky alebo písomne kontaktovať a oznámi miesto a čas prevzatia tovaru.


Tovar, ktorého dostupnosť je udávaná skladom, si môžete spravidla osobne vyzdvihnúť alebo bude expedovaný do 2 pracovných dní po spracovaní Vašej objednávky.


Dodaciu lehotu tovaru, ktorý momentálne nie je dostupný Vám oznámime pri spracovaní objednávky. Dodacie lehoty sa štandardne pohybujú v rozmedzí 3-30 pracovných dní, v závislosti od druhu objednaného tovaru a jeho dostupnosti u výrobcu alebo distribútora.

Copyright 2022 - 2023 © Bikesport