Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky
Čo získaš kúpou bicykla u nás?

Kúpiť bicykel v Bikesporte sa oplatí!    Okrem špičkového bicykla či elektrobicykla od svetovej značky Merida s 2-ročnou zárukou navyše získaš: okamžitú 10% zľavu na diely, doplnky či oblečenie prvý (garančný) servis bicykla ZADARMO doživotnú 20% zľavu...

viac
Merida 2023 - novinky a objednávky

S pomaly sa končiacim rokom 2022 je načase pospomínať na všetky krásne zážitky na bicykli, poučiť sa z pádov a stanoviť si nové ciele do budúceho roku. Možno práve nový...

viac

Tipy na vianočné darčeky pre každého

Úvod NovinkyTipy na vianočné darčeky pre každého

 

Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ ešte stále nemáš všetky darčeky, máme pre teba zopár tipov. Či už hľadáš darček pre príbuzného, cyklistického parťáka alebo malého bikera, ponúkame niekoľko darčekov, ktorými urobíš radosť každému! 

 

 

Predné svetlo Infini SUPER LAVA USB

 

Predné svetlo Infini SUPER LAVA USB

 

Kompaktné, ľahké, nabíjateľné svetlo so svietivosťou až 300 lumenov. Unikátny dizajn osvetľuje cestu dopredu a poskytuje dostatočnú viditeľnosť aj po stranách a zvyšuje bezpečnosť cyklistu. Inštalácia je bez použitia nástrojov, pričom používa pružný gumený úchyt a konzolu pre bezpečné upevnenie. Svetlo nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minipumpa BBB Nanoroad

 

Minipumpa BBB Nanoroad

 

Ľahká, teleskopická minipumpa BBB s extrémne kompaktným tvarom a vysokým výkonom. Vďaka pevnému hliníkovému telu zvládne nafúkať aj cestné kolesá až do tlaku 8 barov. S dĺžkou 110mm a hmotnosťou len 95 gramov sa jedná o skutočne malú nenápadnú pumpu, ktorú môžeš nosiť v zadnom vrecku alebo v podsedlovej taške. Viac špecifikácií nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Práčka na reťaz Muc-Off X3

 

Práčka na reťaz Muc-Off X3

 

Jediným spôsobom, ako z reťaze vyťažiť maximálnu efektívnosť, je zabezpečiť, aby bola pravidelne a správne čistená a mazaná. Naša najobľúbenejšia práčka na reťaze Muc-Off X3 je najjednoduchší spôsob, ako perfektne vyčistič reťaz! Súčasťou balenia je aj 75 ml balenie Muc-Off Drivetrain Cleaner, ktorý možno naliať priamo do horného zásobníka práčky a následne uvoľniť tlačidlom. Práčku nájdeš tu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multifunkčná šatka BBB Comfortneck

 

Minipumpa BBB Nanoroad

 

Multifunkčná šatka od BBB nájde uplatnenie v šatníku každého outdoorového nadšenca počas celého roka! Je možné ju nosiť ako nárkčník, čiapku, kuklu či len ako potítko na ruke. Je vyrobená z príjemného a ľahkého polyesteru a vynikajúco odvádza vlhkosť. Vďaka tenšej konštrukcii je možné ju nosiť aj pod prilbou. Viac špecifikácií nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termo fľaša Elite Deboyo Race 500

 

Termo fľaša Elite Deboyo Race 500

 

Prvá pretekárska termo fľaša z nehrdzavejúcej ocele s vákuovou izoláciou, ktorá uchováva nápoje studené alebo teplé až 12 hodín! Fľaša pasuje do každého cyklistického košíka na fľašu, je preto vhodná na jesenné a zimné výjazdy, keď nechceš aby ti nápoj veľmi rýchlo vychladol. K fľaši sú dodávané dva vrchnáky: jeden na použitie na bicykli a druhý napríklad na turistiku. Viac informácií nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklopočítač CicloSport Protos 213

 

Cyklopočítač CicloSport Protos 213

 

Cyklopočítač CicloSport Protos 213 ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou dvojice tlačidiel a extra prehľadný 4 riadkový displej, ktorý umožňuje zobrazovať naraz takmer všetky potrebné funkcie. Robustný vymeniteľný ochranný gumený kryt po obvode prístroja zabezpečuje jeho zvýšenú ochranu pred mechanickým poškodením. Viac špecifikácií nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Batoh Extend RIOS 8L

 

Batoh Extend RIOS 8L

 

Ultraľahký cyklistický batoh Extend RIOS s kapacitou 8L ponúka vďaka 2 samostatným oddeleniam ideálne riešenie pre 1-dňové výlety. Samostatné oddelenia pre náradie, dušu, kľúče a všetko nevyhnutné pre servis bicykla vo vonkajších podmienkach je vďaka širokému zipsu výborné prístupné za každých okolností. Vďaka šikovným vychytávkam a nízkej cene je tento batoh naozaj jedným z najobľúbenejších doplnkov! Viac informácií nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detská prilba UVEX kid 2 cc

 

Detská prilba UVEX kid 2 cc

 

Ľahká cyklistická prilba uvex kid 2 cc pre najmenších cyklistov ponúka vynikajúcu ochranu pre deti v najmladšom veku. Je ideálna pre jazdu na odrážadlách, kolobežkách, bicykloch alebo v detskej cyklo-sedačke. Vďaka vetracím otvorom, sieťke proti hmyzu a komfortnému upínaciemu systému sa dieťa bude cítiť pohodlne a bezpečne. Detské prilby Uvex nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darčekové poukážky Bikesport

 

Minipumpa BBB Nanoroad

 

Ideálny darček pre cyklistu? Niekedy je ťažké trafiť ten správny darček, zistiť, čo mu na bicykli chýba alebo aké má tajné želanie. Preto Vám ponúkame možnosť kúpiť darčekovú poukážku, ktorá platí na všetok tovar a služby v našom obchode. Poukážky ponúkame v hodnotách 10€, 20€, 50€ a 100€. Darčekové poukážky nájdeš tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vianočný tip:  Nechceš čakať na darčeky až do Štedrého večera? Máme pre teba pripravený Adventný kalendár, kde si svoj darček môžeš vybrať každý deň až do 24.12. Na každý deň sme pripravili iné prekvapenie, ktoré sa už ďalšie dni nebude opakovať. Otvor okienko a vyber si svoj darček!